| CryLulu a întrebat:

Îmi tot apare o eroare la BSplayer să îl reinstalez și să accept configurarea către citire, dar este bifată acea opțiune, nu știu care ar mai fi problema...L-am și dezinstalat odată, dar îmi apare aceeași chestie.
Îmi pare rău pentru formulare, sper să se înțeleagă, nu mă prea descurc.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Fa-i o dezinstalare cu Your Uninstaller, apoi da un restart. Fa si o scanare cu Jet Clean. Apoi incearca din nou, daca nu merge, poti folosi alt player, cum ar fi VLC.

| CryLulu explică (pentru Superior):

Nu merge.
Am VLC, dar nu mă ajută așa de mult, BSplayer-ul mă ajuta că îmi găsea subtitrări instant cand puneam un film.

| Superior a răspuns (pentru CryLulu):

Daca tragi filmele au deja subtitrare, trebuie doar sa se afle in acelasi folder si sa aiba acelasi nume ca filmul. Daca vrei o alta aplicatie care gaseste subtitrari automat, este Open Subtitles.