| anonim_4396 a întrebat:

Imi tot apare o eroare "Virtual Memory Minimum Too Low". Ce pot face sa imi maresc memoria virtuala?

Răspuns Câştigător
| dudumihai a răspuns:

Virtual Memory Minimum Too Low este memoria RAM.Trebuie sa intri in task manager si sa inchizi procesele pe care nu le folosesti sau sa-ti iei o placa de memorie mai mare.

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Sa mai cumperi niste memorie ram.

| SamSon a răspuns:

Iti trebuie memorie Ram!

| Bernoullie a răspuns:

Intri la START--> CONTROL PANEL--> ADD OR REMOVE PROGRAMS, iar de acolo stergi programe sau jocuri care nu iti trebuie si ocupa prea mult.

| ThePoet a răspuns:

Sa mai stergi din ea, logic.

| iSnoopy95 a răspuns:

Pai,Cu Partition Magic/Magic Partition nu mai stiu sigur, cauti pe youtube si vezi cum se foloseste. Fundita happy?