| yyyyy a întrebat:

Imprimanta Samsung SCX-3405 este color sau alb-negru? Multumesc. Funda happy

4 răspunsuri:
| alexhardy a răspuns:

Imprimanta este : Monocrom

Print
Speed(Mono): Up to 20ppm in A4, 21ppm in Letter
First Print Out Time(Mono) For Print: As fast as 8.5 seconds
Print Resolution: Up to 1, 200 x 1, 200 dpi effective output
Emulation: SPL (Samsung Printer Langauge)
Manual Duplex

| yyyyy explică (pentru alexhardy):

Cum adica monocrom?

| alexhardy a răspuns (pentru yyyyy):

Adica Alb-negru. Acestea sunt folosite pe la institutiile de stat. Au viteza mare de printare, consuma putin toner si foarte usor de utilizat.

| johnnycomputers a răspuns (pentru alexhardy):

Iar pentru a obtine un pret /pagina imprimata mic mic mic... gasiti detalii aici
http://forum.softpedia.com/......si-altele/