| Girly97 a întrebat:

In 2011 mi-am facut cont de Facebook si am inceput sa joc Happy Pets dar cum niciun prieten de-al meu nu juca, mi-am facut mai multe conturi asemanatoare ca sa ma ajut la joc. Le-am folosit numai o data si dupa aceea le-am lasat vreo 2-3 ani fara sa intru! Mama mea ar dori sa le sterg, dar din cate stiu eu, nu se poate sterge un cont Facebook si nci nu pot sa o fac pentru ca nu imi mai stiu adresele de e-mail si parolele pe care le au aceste 4-5 conturi identice... Ce pot face, masteri ai tehnologiei? Va rog ajutati-ma! Primiti funda!

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Conturile se pot sterge atata timp cat sti mailul si parola si te poti loga pe ele.

| Iunix a răspuns:

Și de ce vrei să le ștergi? Nu înțeleg cu ce te deranjează, oricum dacă sunt inactive de 2-3 ani probabil o să le șteargă cei de la Facebook. Oricum ce te-ar face să crezi că poți să ștergi un cont de Facebook dacă nu ști adresa de e-mail și nici parola?

| Ecoly a răspuns:

Daca sunt adrese de email false neconfimate, se sterg si nu mai poti intra pe ele tongue oricum. Daca sunt adrese confirmate poti da Am uitat parola si cred ca stii atata lucru mai departe... Daca e asa cum am zis prima data nu le-ai ce face...