| make5wishes a întrebat:

In aceasta seara mi am facut un blog pe blogger ( http://happinessbringshappiness.blogspot.com/ ). Intrebarea mea este daca exista vreun mod de a adauga bloguri ale altor persoane ca un fel de lista de prieteni. astept raspunsul, multumesc anticipat. :)

Răspuns Câştigător
| lesslonleygirl a răspuns:

Pai este simplu. iti scrii acolo o lista BTW este fff frumos de genul:my friends sau ceva de genu si acolo pui bloguri. clar? daca nu. ink odata:faci o rubrica cu numele de "friends" sau ceva de genul si dupa, dand clisk pe rubrica aceea ai sa poti scrie(doar daca iti setezi)blogfuri sper ca te-am ajutat succes si... PLS funda (sunt noua si nu am nici puncte) big grin

1 răspuns:
| make5wishes explică:

Multumesc happy