| Shaarawy_El_1994 a întrebat:

In cat timp se descarca de pe calculator pe DVD un windows 7 eternity? funda!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Aaaaaaa,pai zi asa.
Am inteles ca in cat timp copiezi un windows7 de pe dvd in pc, adica sa instalezi windows-ul.
Pai nu dureaza niciun dvd prea mult pentru a putea pune un windows pe un dvd, trebuie sa il faci bootabil nu pur si simplu sa il copiezi. Dureaza aproximativ 2-3 minute sau poate 4.

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Nu am inteles intrebarea.
In cat timp se descarca de pe calculator pe DVD windows7?
Adica?

| Shaarawy_El_1994 explică (pentru tteo92):

Of.daca nu ai inteles care era intrebarea de ce ai mai raspuns cu ceva care nu ma ajuta? Eu intrebam in cat timp se copiaza windows 7 eternity pe unDVD. sper ca acum ai inteles mai bunewinking!

| tteo92 a răspuns (pentru Shaarawy_El_1994):

Aaaaaaa,pai zi asa.
Am inteles ca in cat timp copiezi un windows7 de pe dvd in pc, adica sa instalezi windows-ul.
Pai nu dureaza niciun dvd prea mult pentru a putea pune un windows pe un dvd, trebuie sa il faci bootabil nu pur si simplu sa il copiezi. Dureaza aproximativ 2-3 minute sau poate 4.