| publicname a întrebat:

In functie de ce e formata lista aia de preiteni de pe fb din stanga profilului? cei care iti viziteaza profilul mai des? sau cum?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Lista de prieteni este formata ca urmare a solicitarii unui user si a acceptului pe care celalalt il acorda. Nu este un criteriu de stabilire a ordinii prietenilor in lista, ei fiind pozitionati aleator.

| AmeMiss a răspuns:

Aleatoriu.Niciodata nu intri de 2 ori pe facebook sa fie pusi prietenii in aceeasi ordine, dar nu are nici o legatura cu vizitarea profilului happy