| Ihvnnm a întrebat:

Atunci când intri pe Facebook și vezi cine îți urmărește profilul, ceea ce îți arată este o listă a celor care au intrat cel mai frecvent pe profilul tău în ultima vreme? Sau pur și simplu o înșiruire cronologică a accesărilor profilului tău? Ceea ce vreau sa spun este, lista e doar în funcție de moment, sau și de frecvența vizitării profilului?

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Acele persoane iti urmaresc profilul si atat. Nu ti se spune cine a urmarit cel mai des profilul tau sau alte lucruri de genul acesta.

| Ihvnnm explică (pentru JustDeedee):

Ahaaa merci

| JustDeedee a răspuns (pentru Ihvnnm):

Cu placere!