| Pasztor_David_1990 a întrebat:

In momentul actual am disponibl 1200 lei sa imi cumpar PlayStation3 sau sa mai astept si sa cumpar PlayStation 4? Ps3 cu 10 jocuri ii 1200 lei iar ps4 ii 1799 fara nici un joc... Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asteapta si tu black friday la eMAG sau la alte magazine. Daca gasesti ps4 la 1200 lei, iti recomand sa-l cumperi. Daca nu, este conventabil si acel ps3 cu jocurile.

| RaduTN a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti tu nici o oferta cu PS4 la 1200 Roni.

PS3 este foarte bun, merita sa-l cumperi plus ca are si 10 jocuri.

| TwiSt1997 a răspuns:

Ps4 va ajunge undeva la 1500 lei, in nici un caz la 1200.Pentru viitor iti recomand ps4.E posibil sa gasesti cu un joc inclus in pachet.Va trebui sa faci rost de 300 lei.Pentru vechimea sa, ps 3 se tine foarte bine.

| Pasztor_David_1990 explică:

Deci din cate am inteles nu are rost sa cumpar ps3 mai bine astept pentru ps4?