| petre059 a întrebat:

In momentul in care doresc sa trimit un email si vreau sa trec destinatarul, adresa lui (le am memorate intr-o lista) aceasta adresa nu se transcrie corect(iese cu spatiu intre litere ) si nu pot transmite emailul.Ce pot face ca adresele sa fie copiate corect?

1 răspuns:
| tvonlinerocom a răspuns:

Daca le ai salvate intr-o lista, intri acolo si le modifici.
daca iti apar doar din cauza ca le-ai mai scris [si nu salvate intr-o lista] stergi istoricul, cookie, etc...

1. pentru internet explorer: apesi pe rotita din dreapta sus>internet options si la browsing history apesi pe butonul [Delete...] bifezi toate optiunile si apesi butonul [Delete]
2. Chrome: apesi pe cele 2 liniute din dreapta sus>Setari>Afisati setari avansate... si la confindentialitate apesi pe butonul [Sterget date de navigare]
3. Firefox: Options>Privacy>clean your recent history [everything]