| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Stiti ce setare trebuie sa fac la email-ul de pe yahoo ca atunci cand vreau sa trimit un email si scriu 2, 3 litere dintr-o adresa sa se completeze automat restul adresei?
Ma refer la adresele pe care le-am folosit anterior.
Mersi anticipat

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asemenea functie are Yahoo pe versiunea web.
Daca adresa e-mail sau numele este inclus in "cartea de adrese" (sau ai trimis mail de mai multe ori la aceea adresa), atunci completeaza cu adresa de mail.

| maphiotul explică (pentru Bula):

Cum adica pe versiunea web?

| Bula a răspuns (pentru maphiotul):

Pe browser (eu folosesc Mozilla Firefox).
Nu stiu, daca pe versiune de aplicatie (mail) daca functioneaza.

| maphiotul explică (pentru Bula):

Pe mine ma intereseaza de pe telefon(android)
Si faza e ca inainte ținea minte sad

| Bula a răspuns (pentru maphiotul):

De pe aplicatie, nu stiu.
Depinde si de aplicatia foosita.
Intra in setarile aplicatiei de e-mail si vezi acolo, ce posibilitati sunt.