| Antaury97 a întrebat:

In Naruto ultimate ninja 5, cum pot sa-i castig pe 4TK naruto sau Sasuke classic sau al 4-lea Hokage?

Răspuns Câştigător
| sonicunleashed a răspuns:

Ca sa-l castigi pe 4TK Naruto trebuie sa termini povestea (ultima misiune fiind cea in care se lupta cu Sasuke). Pentru Sasuke clasic trebuie sa faci misiunile care nu tin de poveste, dupa care te va da cu Sasuke sa mergi in The Chamber Of Darkness - The Black Chapter si sa termini cele 20 de camere, dupa care te da cu Naruto, mergi la locul lui Orochimaru, intri in prima camera, acolo ii papusa lui Sasuke clasic. Pentru al 4-lea Hokage trebuie sa intri cu Naruto in The Chamber Of Darkness - The White Chapter si sa termini cu Naruto, bati toate papusile din Wooden Doll Bingo Book si mergi pe acoperisul lui Hokage, acolo ii al 4-lea Hokage.

1 răspuns:
| alexalbici a răspuns:

Am si eu o intrebare in naruto ultimate ninja 5 cum salvez ca intru joc ce joc si ma da tot d ela inceput