| AGoofi a întrebat:

In primul rand... nu stiu daca e bine unde am pus intrebarea dar nu mai conteaza...
Deci :
Cine imi poate zice si mie cum sa imi activez optiunea ca 5 euro la orange am incercat toate variantele [cred]

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si vorbesti cu un consultant sau fii atenta la ce spune robotul referitor la optiuni.Sau intra pe www.orange.ro.

| pyma a răspuns:

În primul rând trebuie să îţi dezactivezi opţiunea pe care ai avut-o înainte. E simplu: accesezi opţiunea veche ca şi cum ai vrea să o activezi, iar la sfârşit îţi apare dacă vrei să o anulezi, ceea ce şi faci. Astepţi mesajul de confirmare, iar apoi îţi activezi opţiunea cu 5 euro.