| piatraneamt97 a întrebat:

Mi-am cumparat recent Samsung Galaxy 3 I5800, dar nu am primit un CD cu kitul de instalare. De unde pot lua aceste drivere sau cum pot sa imi conectez telefonul la pc? Si inca ceva: Cum pot downloada de pe Android Market, ca imi da o eroare ca nu vede telefonul sau ceva de genul cand sa porneasca downloadul? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Draagos a răspuns:

Da-i din setarile telefonului.pe stocare de masa.si baga cablu in el, in pc. Si nu-ti trebuie CD happy