| mika_8371 a întrebat:

In timp ce rula media player, am restartat calc si acum am ramas fara sunet. va rog sa ma ajutati. multumesc

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Nu trebuie sa cauti driverul la sunet, el exista in calculator, doar ca sa zapacit registri, ca sa poti reactiva sunetul nu trebuie sa faci decat update la driver din Device Manager.
Daca nu sti uite un tutorial micut aici - http://www.byetsoft.eu/tutoriale/907/probleme-cu-driver-ul-de-sunet.html

| 334499 a răspuns:

Daca ai placa audio Realtek e posibil sa fie de la drivere. Alea au obisnuinta sa se strice mai din nimicwinking Incearca mai intai sa le dezinstalezi, apoi dai un restart iar apoi o reinstalare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Download driverele placii de sunet de pe net si instaleaza-le.