| ala112 a întrebat:

|FUNDA|Am windows 7 si am o problema...cand ma joc un joc.peste ceva timp mi se restarteaza calc. Dc?
M-am dus la un prieten am jucat acelasi joc si avea acelasi windows si nu s-a restartat...help.funda/vot@

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Si mie mi se intamplalaughinge ceva din wondows fa-ti alt windows si vezi ca nu ti se mai intamplawinking

| ala112 explică:

Mda asa este imi trebuie o pasta de racire.cand am pus mana p un metal.frigea...alte sfaturi:X?

| raresgicu a răspuns:

Salut.Stai linistit nu e de la windows stii ce trebuie sa fac? Desfa unitatea si curato cu un penson si cu aspiratorul dai cu pensonul uscat si curat si dupa tragi usor cu aspiratotul si daca umva nu se rezolva du-te la un magazin de pc-uri si spune-le ca ai nvoie de o pasta de racire pentru pc si sa tio pune ei mai binewinking Funda?