| SelenaMe a întrebat:

In ultima vreme tot aud de istagram. La ce se refera?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se referă la poze, este un program de editare pentru telefoanele mobile.
Pa, pa.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Instagram e un fel de flickr cu facilitati si instalare pe telefoanele mobile.

Il poti instala pe iphone sau android, iti faci un cont intai pe Instagram, apoi orice poza faci o poti "prelucra" un pic si apoi posta pe Instagram unde poate fi vazuta de prietenii pe care ii adaugi acolo.

Editarea e banala, se refera la cateva filtre (sepia, alb negru, warm etc) la decupare si inramare.

| Crucified a răspuns:

La un căcat. E o aplicaţie pentru iPhone şi Android.

| elena445 a răspuns:

Cred ca e un program de editat poze dupa cum suna

| vladutt a răspuns:

Este un program pentru telefoane unde faci poze si le imparti cu toti prieteni tai.

| annna69 a răspuns:

Este un program de editat poze pentru telefoane cu android