| Swordsman a întrebat:

In ultimul timp laptopul meu se incinge foarte tare, chiar daca nu ii fortez procesoarele. Aveti idee de ce face asa? Cooler-ul nu ii mai face fata.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poate stai foarte mult la el fara sa faci pauza si de asta. Mai inchide-l dupa 5 ore de folosire sa se raceasca. Nu sta 24 din 24 ca se incinge. Bafta!

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Sti dc din cauza ca il ti pe bat pe jos pe unde il tii acol la culer si dupa el se strange foarte mult praf si scame deci ar cam trebui sa il duci sa ti curete altfel se strica stiu pentru ca asa a patit fratele meu cu el.