| Villy09 a întrebat:

In urma cu o saptamana mi-am spart LG G2-ul si marti mi l-a reparat. Mi-a schimbat display-ul si touch-ul dar vad ca sunt probleme cu senzorii.
Si anume : cand apas pe butonul de power ca sa ii deschid fereasttra de unde il deblochez,daca e intuneric in camera sau unde e telefonul,ecranul se inchide intr-o secunda,nu mai merge sa il deblochez, doar sa il blochez prin cele 2 apasari,nu mai pot raspunde la apeluri doar ducandul la ureche,nu imi mai detecteaza ochii in timp ce ma uit la un video ( se oprea video-ul daca intorceam capul sau ma uitam in alta parte ). I l-am dus tot aluia care l-a reparat si pana acum n-a reusit sa il rezolve, dar marti da comanda la alt display deoarece era in garantie si marti o sa il schimbe iar. A spus ca a pus toti senzorii la loc si totusi are aceste probleme. Care ar fi solutia?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Neata_Marius_1994 a răspuns:

Problema ar fi CEL CARE TI LA REPARAT! dul mai bine la un magazin telekom si spune-le sa til duca la ei in servis sau dul tu la un servis serios cel la care ai dus telefonul isi bat joc de telefonul tau! crede-ma am patit-o si eu am vazut ca e mai ieftin si am zis ca fac si treaba bun si m-am inselat mi-am cerut bani inapoi am mai pus eu ceva si l-am dus la un servis serios