| m3m3sje a întrebat:

Am un iPhone 5c pe care "l-am reparat" (avea display-ul spart si i l-am inlocuit ) insa acum s-a stricat touch-ul unde l-as putea duce sa mi-l faca (doar sa inlocuiasca touch-ul fara display), si cam cat ar costa?

1 răspuns:
| Alindinu472 a răspuns:

La service, dacă l-ai reparat la service și ai plătit e nașpa ca îl dădeai la piese și luai ceva pe el și îți luai unul de pe olx, pentru ca dacă stai și te gândești cât costa display ul și touch ul îți luai altul, dacă l-ai făcut pe baza de garanție poți sa îl mai duci o data și sa le spui ca nu merge touch ul