| iolkop777 a întrebat:

Am avut ecranul spart la telefon (S3) si ieri l-am avut la reparat (a schimbat doar sticla, nu si display-ul).
L-am luat si apoi am observat ca touch-ul nu ma simte la fel de bine ca inainte fiind nevoie sa apas foarte tare cand tastez. Am zis ca o sa-si revina, dar nimic.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Unde te-ai dus cu telefonul? daca te-ai dus la un gsm de asta vai de el e normal, ti-a pus o sticla de slaba calitate, una contrafacuta, cat ai dat pe ea?