| anonim_4396 a întrebat:

In wordul din google docs cum pot sa fac pagina sa fie landscape? ca nu imi apare nicaieri optiunea asta sad va rog daca stie cineva sa ma ajute, ofer funda

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Fisier -> confighurati pagina -> peisaj -> ok

| anonim_4396 explică (pentru SuicideSilence):

Multumesc mult, am rezolvat, era in engleza la mine si dupa ce am vazut fraspunsu tau mi-am amintit din wordul vechi cum era la page set up ca la wordul 2007 e diferit. o zi buna si felicitari pentru funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne...am spus in wordul din google docs nu in wordul de la Microsoft ca acolo stiu si eu asta...dar aici in google docs nu este optiunea asta in word

| VintageRed a răspuns:

Intri în word, dai pe page layout, apoi pe orientation și apeși pe landscape. Fundă?