| GulDan a întrebat:

Inafara de photoshop ce modalitate mai exista sa faci bani din desene/creatii orce tine de arta?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai de unde pina unde ai ajuns la concluzia ca doar Photoshop? Exista nspe programe axate pe taskuri mai mici, sau alternative moca la Photoshop care fac fata binisor daca nu vrei cerul si pamintul (Gimp, Paint.NET, etc). Poti sa personalizezi tricouri si alte chestii si sa iei procent (Zazzle cam sint miezul pe felia asta), poti sa faci direct la comanda diverse lucrari - digital sau nu, poti sa te apuci de modelare 3D, si multe, multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca ai imaginatie, sa creezi haine. Poti sa faci tablouri sau sa te angajezi undeva in domeniul asta.