| BadResonance a întrebat:

Cum pui o fotografie sau imagine pe pizap?

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Deci cum o incarci? pai depinde de ce alegi. daca dai sa faci un colaj din acela in care intra mai multe poze dai click pe colajul ales si apoi scrie undeva add photo sau ceva de genul asta. acolo iti alegi numele pozei. sau la edit a photo la fel chiar daca o iei de pe facebook sau din calculator. sper ca te-am ajutat. funda?

1 răspuns:
| KikindraLea a răspuns:

Intri pe el...dai New, alegi pe ce vrei sa pui adica cu forme sau sa decorezi imaginea sau sa o modifici, dai click, si dupa iti da acolo si asa o bagi big grin