| ZeRo_1970 a întrebat:

Inca unabig grin
Ieri nu am idee ce am facut la PC, dar acum cand dau click dreapta desktop sau ceva imi apare negrustraight faceDaca dau cu sageata peste ele apar dar tot ramane spatiu negru intre optiuni. Aveti idee cum s-ar putea rezolva?
Tin sa mentionez ca pe internet merge.Adica nu apare fundalul negru.

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Driverul placii video nu e potrivit (poate ai modificat cine stie ce) ori virusi.
da un scan, cu un AV puternic, daca tot asa face, reinstaleaza driver placa video, nu merge(posibil stricat ceva prin registrii), format si instalat tot iar.
bafta

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Dupa restart isi revine.
sau nu o face?
posteaza
bafta

| pinguluk a răspuns:

La fel am si eu...am luat soluto si a mers, dar dupa iar... cred ca e si de la virusi :p

| ZeRo_1970 explică:

Am dat restart.Si nu merge:-s