| Mariansss a întrebat:

Salut aseara am oprit pc-ul, iar astazi cand l-am aprins mi-a aparut sa ii bag parola de la cont si dupa ce i-am bagat parola imi apare fundalul negru si nu pot accesa nici click dreapta si nici click stanga. Mentionez ca la placa video nu are nicio probleme deoarece vad sageata de la mouse, pot deschide task manager. Va rog daca stiti despre ce este vb sa ma ajutati. Multumesc.

1 răspuns:
| rostas55 a răspuns:

Si mie imi apara la fel
cand deschizi pc si iti apare contul
apasa enter, sau daca ai acolo un buton, apasa pe ok fara sa scrii nimic, eu asa fac si merge