| BellsC a întrebat:

Help! Va rog mult! Am luat Gta mamaia vice si l-am instalat dar spune "the directory you entered for vice city is invalid please select the correct direcotry? Ce sa fac? Habar nu am si imi trebuie jocul asta urgent va rog!
Ce trebuie sa instalez?
Dau fundiza garantat!

9 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Imi trebuie jocul asta urgent laughing zi mai bine ca vrei sa te joci nu mai baga texte din astea si tu BGD vad ca habar nai ca jocul vice City mamaia este de fapt un joc modificat si nu e o imagine iso pentru e e doar o arhiva nu e imagine iso si nu necesita crack cum spui tu acolo!
Cat despre joc sunt 2 posibilitati, ori nu este bun si in cazul acesta trebuie sa iei altul.
Ori nu l-ai instalat tu corect!
daca e o arhiva dezarhiveazo intr-un folder si intra in el apoi copiaza iconita jocului si apoi du-te pe desktop si da-i paste shortcut si apoi deschide jocul din iconita de pe desktop si vezi daca merge!
Daca nu merge nici asa inseamna ca e prost jocul si trebuie sa cauti altul!

| Jony123 a răspuns:

Pai kitul trebuie sa fie o imagine iso, o pui in demon tools si instalezi jocul si apoi intri in imaginea pe care ai montato cu demon tools in my copmuter si deai clik dreapta unde e jocul si deai open explorer sau ceva de genul si gasesti un director asa se numeste, in instalezi si gata apoi mai este o chesti, citeva foldare ce trebuie copiate, e mai greu de explicat mi-ar trebui jumatate de ora sa iti spun... Mai bine cheama pe cineva! Dai fundita? Daca esti din Birlad vin eu : bogdan_misteriosul2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te bagi unde l-ai instalat undeva iti va apare vice city play dai clic dreapta si cauti in listuta aia mica unde scrii powerISO iti apare in dreapta si dai mount image to Drive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai facut iconita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci iconita is apoi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi spui cum l-ai loat duma net si ce ai sc iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi radioul

| BellsC explică:

Bn imi trebuie sa-l joc.
Am facut cum ai zis tu cosmon, dar mi-a zis ca lipseste mss32dll l-am descarcat dupa net si acum zice ca nu gaseste Ail_.nu stiu ce volume 8x( si nu-l gasesc pe net

| Claudiu003 a răspuns:

Si mie imi da la fel imi poate da cineva un link ceva?