| erichlemny a întrebat:

Incerc sa sterg o poza dar imi zice ca thumbs.dl este in utilizare
ce este asta thumbs.dl?
cum fac sa ma lase?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Thumbs.dll este un fisier, practic o biblioteca ce tine de alte fisiere. E putin ciudat ca-ti zice asta cand e vorba de-o poza, s-ar putea sa fie un virus ascuns in acea poza. Incearca sa-ti repornesti computerul in "safe mode" si sa stergi poza. Daca nici asa nu merge, intra in Task Manager -> Processes, si opreste orice process ti se pare suspect apoi incearca din nou.