| Uptime_7655 a întrebat:

Am un laptop de la HP si windows vista home premium cu licenta pe el.
As putea cumva sa mi fac cd urile cu sistemul de operare din laptop?
FAra sa mai downloadez de pe net?
Sau daca nu se poate, imi dati un link cu OS ul asta? Dar vreau sa mearga sa i baga licenta originala ( pentru update, alea alea. )
CAte dvd uri am nevoie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe laptop ai sistemul instalat nu ai instalu! din cate stiu...
asteapta parerile altora
Spor!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a inregistra pe CD iti trebuie un program separat, de exemplu Nero, nu programul de operare. Numai bine!