| anonim_4396 a întrebat:

Instalez Windows XP, am un hard disk de 1 Tb aproape plin, de la ora 20:50 tot instaleaza windows-ul, este ora 02:10 si inca nu a terminat! Este posibil asa ceva? Mai astept?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi un virus (sau mai multi) sau HDD-ul pe duca. Sterge tot ce ai pe el si reincepe instalarea.

| AdrenalinTm a răspuns:

Da merge asa de greu ca mai ai cel putin u n sistem de operare pe el nu are treaba procesorul, hddul merge doar pana la 90 % din puterea ce scrie pe el deci s-ar putea ca sa nu fi facut bine partitiile sa nu le fi dat un format bun fat 32 pentru xp

| ultrassss a răspuns:

1. temperatura procesorului este cam mare...
2. trebuie sa verifici in task manager la CPU sa vezi ce aplicatie consuma asa mult si oboseste procesorul.
3. posibil hdd-ul sa fie pe duca...este si prea mare