| combativul a întrebat:

Intel B365M Socket 1151 Micro-ATX Motherboard, ce procesor imi recomandati sa pun pe placa aceasta?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce buget dispui? La ce va fi folosit? Ce rezolutie are monitorul la care va fi conectat calculatorul? Ce sursa ai cumparat/ai in vedere pentru el?

| combativul explică (pentru GabiDumitrescu):

Bugetul nu conteaza, folosit in gaming, monitor 1080 144. K nu pot sa folosesc ca trebuie sa schimb placa, aceasta nu e pentru oc

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru combativul):

Daca nu conteaza, schimba placa si pune un K. Sau schimba placa si ia AMD, ca orice om normal la cap in 2020.

Răspuns utilizator avertizat