| roset a întrebat:

Internetul apare parolat si nu stiu nicio parola. Poate am scris ceva fara sa stiu. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, ti-ai sters parola din contractul facut la firma de unde ai acces la internet, in cazul acesta iti ei contractul in manaaa!,-te uiti la id tau ce e format din litere, dupa care iti ei si parola ce e formata din niste numere, ehh tu acele numereee!- le tastezi cu atentie!, la care dai conect la internet!, daca nici dupa asta nu-ti va functiona, vei apela la nr. de la firma,-pentru. abonati, derajamente!,- ei iti vor spune "ce si cum?!" trebuie sa faci in cazul tau!, Ok, bafta!

| DrViorel a răspuns:

Sa contactezi providarul de internet, este singura solutie, sau vezi si contractul pe care la-i intocmit cu ei, sa-r putea sa ai acolo aprola ip-urile si restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema am schimbat parola si am pus alta dar am scris noua parola cu literere mari acu nu mai pot intra in id meu ce ma fac