| Echo0 a întrebat:

Nu stiu parola de la TV [Romtelecom] si mi-am parolat din greseala ProTv-ul, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Cu tot respectul, dar ti-ai facut un bine.

3 răspunsuri:
| PengiunS a răspuns:

Ori suni la ei ori incerci 0000, sau 1234.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună intradevăr asa cum ti s a spus tastează 000 si ok, sau 1234 si ok si cu sigurantă cu unul din codurile astea trebuie sa meargă, si intră in meniul receptorului si debifează modul parolat, si atunci va merge tot timpul fără parole. Baftă, spune ne ce ai reusit. Te pupăm.

| dannyel86 a răspuns:

Daca e parola pusa de tine (daca e posibil), atunci va trebui sa contactezi serviciul clienti Telekom. Daca e pusa de ei, ai putea incerca "0000" sau "00000". Sau, dupa caz, "1234(5)". Cred ca mai degraba cu 0. Sunt doar opinii separate, pe care le poti testa. Daca nu obtii rezultate, va trebui sa apelezi relatii clienti companie.