| yoangelforever a întrebat:

Intr-o zi am ascultat muzica si boxele au functionat. a doua zi cand am vrut sa ascult muzica. le-am bagat in priza si nimic...beculetul verde de la controlul volumului nu mergea.in boxe nu se auzea nimic.ma gandeam ca poate e de la priza. le-am bagat in alta si tot nu au mers. Oare s-au ars? HELP PLEASE!crying modelul:
Boxe IT LOGITECH LS21

2 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Tot din astea am si eu, sunt multumita de ele, insa la fel mi s-a intamplat cu altele Apollo, daca nu se mai aude, si nu se aprinde nici beculetul inseamna ca sunt duse! Altele noiwinking

| yoangelforever explică:

Am gasit problemalaughing erau oprite.laughing stiti e un buton la controlul volumului on offlaughing