| RAY a întrebat:

Intre windows 10 si windows 8.1 care e mai bun pentru jocurii? observ ca 10 face figurii cu placa video

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Eu prefer windows 7

| untu a răspuns:

Windows 10 nu poate face fata cu placa video incat face figuri pentru ca inca nu e finalizata testarea pana la sfasitul anului!

| RAY explică (pentru untu):

Nu stiam asta, serios?

| untu a răspuns (pentru RAY):

Da,se fac testele cu windows 10mpentru a vedea care coponentele si piesele care se potrivesc cel mai bine pentru a putea face calculatoare si laptopuri potrivite si functionale!

Răspuns utilizator avertizat
| cripsontyphoon a răspuns:

Aspect-8.1
Fitze-10
Performanta si jocuri-7
PS. Si eu am tot windows 10 si totusi recunosc ca 7 e cel mai bun pentru jocuri.

| RAY explică (pentru cripsontyphoon):

Uite la instalarea nVIDIA da eroare si e aiurea

| cripsontyphoon a răspuns (pentru RAY):

Eu am placa Ati radeon. Mie cel putin nu imi face probleme si la pc-ul meu slabut pot juca linistit lol cu max 80 fps.

| RAY explică (pentru cripsontyphoon):

Da imi face din 5 laptopurii instalate la 4 imi facea figurii ce n-am patit cu 7, 8.1 patesc cu asta numa figurii si nervi

| cripsontyphoon a răspuns (pentru RAY):

In concluzie, mai bine ramai la 7, e cea mai stabila varianta.