| LilWayne a întrebat:

Intrebare cs Deci am reinstalat windosu si inainte cs mergea perfecct ma refer la imagine dar acum imi apare pe imaginea o gramada dea puncte
Si cand scriu ceva cs se blocheaza un ajutor va rog

De Asemenea placa video e nividia g force 5500 deci nare cum sa faca placa video fite. Multumes de ajutor astept raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este windowsul o mare panarama, daca ai instalat toate driverele si face asa. Daca nu ai instalat driverele si face asa, instaleazale si mai discutam!

| teaaa a răspuns:

Downloadeaza programul everest de pe kappa si uita-te ce iti zice la placa video; daca iti apare o imagine neclara foarmata din puncte trebuie sa iti instalezi un driver pentru placa video(e foarte simplu pentru nVIDIA se gasesc pe net dar poate atunci cand l-ai cumparat poate ti-au dat si un cd)