| Cristi_1137 a întrebat:

Intrebare: eu am windows xp si in cautarile mele de antivirus am luat niste virusi cu kaspersky si din pacate >>. de fiecare data cand deschid PC si vreau sa intru intr-un program se restarteaza dar sunt lasat sa intru pe net >>. si pe mess as vrea sa stiu ce pot sa fac sunt disperat va rog ajutati-ma
mersi anticipat contactati-ma pe site sau pe white. templates@yahoo.com

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza Windows si foloseste Avira.Eu il am de 2 ani si nu am probleme cu el.

| Lorien_2084 a răspuns:

Fa-i un scan on-line cu bitdefender.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc numai avira... a, si, lorien, o observatie, scan on-line e un virus sa stii eu am windows 7 de cand a aparut in magazin si folosesc avira si niciodata n-am avut probleme dar cristi chiar daca til downloadezi nu poti sal deschizi ca ti se restarteaza mai bine il duci la un service pc bafta!