| bogdanel706 a întrebat:

Intrebare Facebook:
Am un prieten A in lista de prieteni. Si un prieten B care nu il am adaugat ca prieten. Precizez ca A si B sunt prieteni.
De ce nu pot vedea pe profilul prietenului A commenturi/likeuri lasate de prietenul (care eu nu il am la prieteni) B?
In mod normal ar fi trebuit sa apara. Se poate ca prietenul A sa ma fi blocat pe mine sa vad ce posteaza prietenul B?
Am cautat pe net, dar nu gasesc. Mersi!

1 răspuns:
| outlandish a răspuns:

Cred ca da..pentru ca daca nu ar fi blocate ai putea sa le vezi..doar in cazul in care prietenul B ar pune un tag sau ceva tu n-ai putea sa intervi, dar tot ai vedea.