| strugaru a întrebat:

Intrebare intrebatoare!
Care este cel mai bun browser? mi-am facut un blog...(neinteresant partea asta), dar problema este ca... aspectul blogului difera de la un browser la altu! de exemplu, intri cu opera, se vad categoriile la locul lor, totul asa aranjat cu vreau eu. Daca intri cu mozilla, se vede altfel, sau IE, sau oricare alt browser! Deci votati, care este cel mai bun BROWSER? Mentionez ca eu mizez pe Opera!

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Eu pe google chrome. E cel mai rapid si bun are design frumos si nu m-a dezamagit pana acum.

8 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Cel mai bun si cel mai rapid este google chrome
funda?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Dar de Google Chrome ai auzit?

| DoarEU_1902 a răspuns:

1.Chrome
2. Opera
3. Mozilla
4.IE

| Dark89 a răspuns:

Pai cel mai bun browser este Mozilla Firefox...il poti descarca de aici http://www.mozilla.com/ro/firefox/

| LoLpoZ a răspuns:

Si eu mizez pe Opera. dar mai folosesc si Google Chrome

| Anonime a răspuns:

Mozilla Firefox e cel mai bun!winking

Răspuns utilizator avertizat
| me_7329 a răspuns:

Eu de foarte mult timp folosesc google chrome mie imi place si foarte mult si si prietenilor mei. Si lucreaza foarte repede