| Oproo a întrebat:

Intrebare Metin2! Am un cont de lvl 30 si azi cand sa intru pe el mi-a scris ca numele si parola sunt gresite! sau ceva de genu! e posibil sa fi schimbat cineva parola sau este un fel de ban? daca este un fel de ban cum pot sa-mi iau contul inapoi? sau daca este schimbata parola cum pot face sa o schimb? (nu mai am acces la idul cu care mi-am facut contul) HELP DAU

12 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Pai nu cred ca parola poate fi schimbata.Nu mai joc metin dar am jucat...Cred ca ti-a dat cineva ban. Daca ti-au dat ban trebuie sa astepti cateva luni, dar daca parola se poate schimba intra pe messinger si uite-te ce email-uri ai. S-ar pute sa arate acolo daca ti s-a schimbat ceva. Poti sa mai incerci sa intri pe contul taude pe metin. Pote ca ai gresit ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola a fost schimbata 100%. thy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar poti sa afli passw... daca aceea persoana care ti-a facut asta nu a pus contul pe email ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ma ca nici eu nu stiu.deci intru pe meti2 si imi zice sa pag parola si numele de unde tracu sa le bag eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da acolo am uitat parola sau id-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 99 sunt liviu poti sa iti redai parola scriind pe internet am uitat parola de la metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba te fraieresc

| UrbanNinja a răspuns:

Deci...sa incepem...parola ta a fost schimbata, faci urmatorul lucru:intri pe site, incerci sa te loghezi, desigur nu va merge dar asta trebuie sa faci, sa revenim
Incerci sa te loghezi
O sa iti scrie acolo parola gresita sau uitata... dai pe parola uitata si scrii mailul accountului:ex: metin2fan@yahoo.com
in scurt timp vei primi un mail cu o noua parolawinking
Funda? plzz

| randyboy a răspuns:

Amice ban nu ai cum sa ai pentru ca trebuia sa scrie ca e contul blocat deci ori ai scris gresit parola ori ti-a fost schimbata asa ca trebuie sa faci cum a spus UrbanNinja:intri pe site dai la parola pierduta scrii emailu pe care e facut contul si o sa primesti un mail in care e un link.Intri pe linkul respectiv si scrii noua parola.

| randyboy a răspuns:

Sau ar mai fi o optiune ai intrat pe site-uri din alea de la boti sa iei MD gratis...AIA FURA CONTURI NU INTRATI! A patit un prieten : s-a logat cu contul si in 10 secunde i-a schimbat si parola si emailul

| TheBloodAssassin a răspuns:

Dai ca tiai uitat parola si o sa primesti un imail cu informatile accountului dar daca este ban permanent ti s-a dus contul daca este temporar acesta dureaza 3 luni noroc

| eugencristinel a răspuns:

Este schimbata parola trebuie sa faci alt cont