| AnaCristinaN a întrebat:

Ipad 3 sau Samsung Galaxy Note 10.1?

3 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Samsung Galaxy Note 10.1 Prefer Android.
Ai mult mai multe aplicatii si feature-uri pe Android decat pe iPad
Din punct de vedere Hardware, Samsung Galaxy Note 10.1 este de 10 ori mai bun decat iPad3

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe video-uri si review-uri in legatura cu concurenta dintre Apple si Samsung; mai ales dintre ipad si Samsung galaxy note 10.1.Am urmarit multe dintre ele si am ales Samsung galaxy note 10.1 si nu mi-a parut rau. Daca nu ma crezi, convingete http://www.youtube.com/watch?v=edMMdkB_oMs Funda?

| xtream3r a răspuns:

Samsung Galaxy Note 10.1 Funda?