| terminator_7004 a întrebat:

IPhone 4 chiar are probleme cu semnalu? Si cat tine bateria? Intrebare adresata celor care au asa ceva sau se pricep.

3 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Are un prieten iphone 4 g si ii tare dezamagit.in oras pica semnalul si sa nu mai vorbim pe camp sau la munte.bateria mai tine cumva daca nu o folosesti destul de s adica vreo 4 zile.iti recomand iphone 3GS pe care il detin si pot zice ca sunt un detinator fericit

daca chiar vrei sa-ti cumperi ia-ti din germaniawinking ca ei le decodeaza cum trebuie si prinde si Vodafone Orange romaneschappy

SUCCES!

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Sincer sa iti zic in unele locuri publice (pe langa politie sau spitale)mai pica semnalul si bateria tine destul de multicel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreutzu, de unde vine sinceritatea asta? Ai iPhone 4? Acest telefon are o problemă DE FABRICAȚIE și este imposibil de reparat deoarece ține de fizică, cele două antene se despart jos, pe lateral, în partea stângă a telefonului, este zona cea mai predispusă la atingere cu mâna sau cu degetul, indiferent cum îl ții în mână, lucru ce duce la scurtcircuitarea antenelor și diminuarea semnalului cu până la 30dB, lucru ce poate face diferența dintre un apel reușit și unul ratat. Cu bateria stă destul de bine pentru categoria din care face parte, folosit moderat ține 3-4 zile (din experiența altora, nu dețin iPhone 4).