| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 4 8GB si nu sunt foarte multumit de bateria acestuia.Va rog frumos cei care stiu sau au iPhone 4 sa imi raspunda la urmatoarea intrebare: Cat tine bateria?

Răspuns Câştigător
| RazvanHDd a răspuns:

Pai bateria tine in functie de aplicatiile aflate in uz. daca te joci mult pe el, bateria o sa te tina mai putin. daca il folosesti decat pentru a da telefoane(nimeni nu mai face astalaughing ) o sa te tina cat spun ei ca tine oficial. cat despre cat tine bateria, nu stiu pentru ca nu am iphone, am galaxy s2 care e mai buntongue

3 răspunsuri:
| Hawkey697 a răspuns:

Eu am un LG optimus black si pot sa spun ca beteria este varza daca il utilizez intens aproape toata ziua trebuie sa il incarc de 3 ori se descarca foarte repede imi vine sa il arunc pe fereastre

| Victoriaa a răspuns:

Eu am 4S si sunt multumita de baterie. Bineinteles ca folosesc aplicatiile dar atunci cand termin inchid aplicatiile si astfel economisesc baterie.

| luteboss a răspuns (pentru Victoriaa):

Bine ca ai tu 4s si el are 4 si iti dai cu parerea