| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Iphone 7 sau GALAXY S8?

telefon scump sau unul mai ieftin + gopro hero 4/5

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vorbim de partea hardware si ca aspect fizic Samsung s8 este de nota 10, are cel mai bun cpu din lume chiar mai bun ca un cpu de la Intel, acum cu partea software din cate am vazut au pus pe el un Android bine organizat, bateria tine mai mult avand un cpu economic, parerea mea s8 merita cumparat, sa nu uitam de iris, amprenta, parola, face poze bune

| Kiwibibilă a răspuns:

Eu merg cu iOS pana in panzele albe, dar dintre cele 2 trebuie sa recunosc ca S8 e putin mai bun. Dar daca tot vrei telefon excelent asteapta cateva luni pana iese iPhone 8.

| alexboss2020 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Iphone 8 o sa fie ca 7 cu cateva chesti in plus mai bine sa isi ia S8 sau mult mai bine S7 e mult mai ieftin!

| Kiwibibilă a răspuns (pentru alexboss2020):

Mai bine raman la 4s decat sa imi iau Android.

| gelu1970 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Tu chiar vorbesti serios?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Aici te inseli depinde si ce telefon cu Android iti iei! Dar de ex daca aveai un iphone 6 sau 7 nu merita sa iti iei un S7 sau un S8 plus sau edge!

| Kiwibibilă a răspuns (pentru gelu1970):

Foarte serios. De ce?