| rebecaturcu a întrebat:

Isi merita banii laptopul HP Pavilion dv6-6c21eq? Raspundeti repede va rog.Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| DarknessKirin a răspuns:

Dupa parerea mea orice laptop HP Pavilon merita banii...

| rebecaturcu explică (pentru DarknessKirin):

Dar acest laptop poate rula jocuri precum:fifa 2012. london 2012 si Gta IV?

4 răspunsuri:
| DarknessKirin a răspuns:

Stai sa ma uit pe net la cerinte
HP Pavilion dv6-6c21eq Intel Core i3-2350M (2, 3 GHz Cache L3 de 3 MB ), 15.6 HD LED (1366 x 768), 4GB 1333 DDR3 1DM, 320GB 5400RPM, DVD±R/RW, AMD Radeon HD 7470M/1GB, Win7 PRM 64bit, 1yr Warranty, Alb texturat, model Damask

da merg jocurile astea pe el...clar
fara sarcasm...ca radeon hd peste 7000 e ca nVIDIA geforce peste 400
o sa mearga

| rebecaturcu explică (pentru DarknessKirin):

Multumesc mult pentru raspunsbig grin

| DarknessKirin a răspuns:

Ai zis ca dai funda sad