| Mileeee98 a întrebat:

~joc Barn Budy pe hi5 de cateva luni de zile big grin si nu primesc banuti rosi? nu stiti de ce la primul raspuns dau funda happywinking

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Sall! Pai in primul rand ar trebui sa faci cupe si apoi o sa castigi cam. 200 de banuti! Da clik pe cupa de la Barnn Buddy.Ca sa faci cupe trebuie sa plantezi cat mai multe plante! Cu placere!

11 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Pai aia se cumpara banutii rosi happy

| Buh a răspuns:

Pai, trebuie sa faci cupa la flori, legume si fructe eventual animale...mai intai trebuie sa faci 3 fundite iar apoi iti da o cupa.ca sa vezi ce fundite ai dai pe cupa aceea galbena->sus in dreapta.
happy

| JackFrost96 a răspuns:

Trebuie sa faci trofee la anumite plante si iti da banuti rosii big grin

| stelutza_9456 a răspuns:

Acei banuti rosii poti sa ii cumperi si cu monede hi5, dar ii poti castiga si jucand daca faci trofeu cultivand plante sau pentru ingrijirea animalelor(daca ai animale)

| dOarEa_9226 a răspuns:

Acei banuti se numesc credits si se primesc 500 la inceput. Daca mai vrei, cumpara-i cu monede hi5 care se cumpara cu bani adevarati, altfel nu vei primi.
Funda? :*

| ANONYM_1303 a răspuns:

Incearca sa plantezi mai multe flori...nici mie nu-mi prea dau monede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st
da si mi h5 tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu astept sa-mi dea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuu nu stim si nu mai pune asemenea intrebari ca sunt fara inteles mai ales numele tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sti ca daca nu ai caine si mai multe animale nu primesti bani?

| Savannah a răspuns:

Cred ca primesti daca bagi banii adevarati :d