| abc_5716 a întrebat:

Joi fac o saptaman de cand mi-am cumparat un lg gm360. si SURPRIZA bateria e de... c^^^t! x( ma tine numai o zi crying

Stiti ce as putea face?crying

Funda+vot la toate raspunsurilehee hee

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai ai formatato trebuie de 4 ori o descarci de tot o bagi 12 ore la incarcat si dupa iar o descarci de tot si iar o bagi 12 ore si tot asa de vreo 3-4 ori. daca ai facut asa si dupa a patra formatare nu te tine incarcat dul la garantie iti schimba softul si bateria la el fundoiubig grin si vot pls

1 răspuns:
| Armando16 a răspuns:

In primul rand du-te la un service si vezi ce iti va zice si daca nu da roade eu te-as sfatui sa il vinzi rapidwinking bafta! fundita?hee hee