| Beibii a întrebat:

Cam cat tine bateria la telefonul LG gm360?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Depinde de cat de mult folosesti telefonul.
Iti dau un exemplu:
Eu mi-am incarcat telefonul azi, sa spunem.
Fac poze, transfer fisiere, caut pe google, ascult muzica etc, bateria e dusa in cateva ore.
Dar daca folosesti telefonul numaai pentru a face apeluri, bateria o sa te tina si doua saptamani.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Depinde de multe. adica daca il bazai intruna adica : internet, jocuri, convorbiri etc, mai mult de 5 ore nu te tine. dar daca il lasi in stand-by poate depasi 300 de ore big grin

| SMaricel a răspuns:

Buna, tine cam 7 zile acum depinde cat de folosit este telefonul si vechime bateriei.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de mult folosesti tu telefonul.
Nicio baterie nu e programata sa tina exact x zile totdeauna.
Cu cat il ai de mai mult timp si il folosesti mai mult cu atat se descarca si bateria mai repede.
Eu de exemplu am acelasi telefon de aproape 3 ani si l-am folosit foarte mult in tot acest timp, asa ca acum de abia mai tine 2/3 ore bateria.
Parerea mea.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 zile