| Lolittaa a întrebat:

mi-am cumparat ieri un lg gm360 si as vrea sa stiu cat va tine bateria? pentru ca pe mine ma tine o zi si nu stiu de ce? ce pot face sa tina mai mult? si apropo cu ce trebuie sa sterg display-ul sa nu se zgarie? fundita?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! Gasesti informatii despre telefonul tau pe net
http://www.google.ro/search?hl=ro&cu=lg%20gm360&spell=1&sa=X :D
Trebuie sa o incarci, sa o lesi la incarcat 12 sau 24 de ore...Ca sa tina mai mult butoneaza telefonul mai putin si ai grija sa nu il scapi.Sterge display-ul cu tifon cu ceva fin.Bafta! >:D