| Lovedove222 a întrebat:

Kum pot afla parola d la un id? dati-mi linkul si

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Iti trebuiesc cunostinte de C++, php si retelistica. Daca aia rezolvat toate astea intra pe http://www.astalavista.com/ si i-ati de acolo ce ai nevoi! Succes!

| XenofX a răspuns:

Faza e ca nu poti afla parola nimanui doar sa pui u la intamplare sau mai este o slutie dai la forghet your pasword (scuze greselile)
si daca stii sa raspunzi la intrebarile dacolo bene daca nu nu happy
da si nu incerca sit dasea care spune sa le scrii parola ta si alte chestii ca nu-s bunewinking
ceau